Семінар-практикум для педагогів з профілактиці вигорання «Позитивне мислення, як одна з складових життя»

В закладі дошкільної освіти №21 «Веселка» практичний психолог Клименко Ірина Миколаївна провела семінар-практикум для педагогів з профілактиці вигорання «Позитивне мислення, як одна з складових життя» в роботі використовувалися метафоричні асоціативні карти та  арт техніки.

Основною метою семінару було зняття емоційної напруги, втоми в рамках профілактики синдрому емоційного вигорання, самопізнання себе, ознайомлення з методом позитивного мислення, пошук ресурсів.

Семінар розпочався з вправи «Якщо я…, то яка...» з використанням метафоричних асоціативних карт, яка спрямована на самопрезентацію, встановлення довірчих відносин.


Психолог Клименко І. М нагадала педагогам про особливості синдрому професійного та емоційного вигорання, за допомогою мозкового штурму педагоги згадали знайоми методи саморегуляції.

Учасники семінару-практикуму познайомилися з позитивним мисленням та впливом думок на здоров'я, а після перегляду  відеопритчі про життя "Два погляди на світ" дізналися, як правильно налаштувати свій день.

За допомогою арт техніки «Приховані мрії» дізналися приховані бажання, зробили перший крок до здійснення своєї мрії.


Вихователі стали активними учасниками гри «Чарівна паличка», метою якої є формування навичок позитивного сприйняття світу.


За допомогою вправ  "Частини тіла",«Відображення-дзеркало» зняли напруження та навчились розумінню шляхів реагування при взаємодії.

Учасники семінар-практикуму отримали масу вражень і необхідний інструментарій для роботи над собою.

         


Весь раздел
Разработка сайта: Little.com.ua