Педагогічна рада по темі «Використання розвивальних ігор у навчально-виховному процесі дошкільного навчального закладу»

В КДНЗ №21 відбулася педагогічна рада за темою: «Використання розвивальних  ігор у навчально-виховному процесі  дошкільного навчального закладу»

    На початку засідання  завідувач  Присяжна В.П. ознайомила  присутніх про виконання рішень попередньої педагогічної ради.


Вихователь-методист Савельєва І.І. розповіла про  організацію роботи щодо  створення сприятливого розвивального ігрового  середовища у КДНЗ.


     Практичний психолог Клименко І.М. за допомогою презентації познайомила з особливостями  розвитку комунікативних навиків через гру та провела декілька  ігор з педагогами для впровадження їх в роботу.


За досвідом роботи були представлені презентації :  «Організація розвиваючих ігор  протягом дня».  (За методикою Зайцевої Л.І.) вихователі ДенисенкоТ.В Охрименко О.А ; «Народна мовленнєва гра для дітей з порушенням зору в ДНЗ» вихователь Бєлєвіч Л.А.


Учасники пед.ради із задоволенням прийняли участь у вікторині «Виховання дітей в грі»,яку провели  вихователь-методист Савельєва І.І.,  вихователі Антоненко О.М., Лисовська І.В. Родзинкою вікторині стали незвично представлені питання та  ігри.


Наприкінці зустрічі  вихователь-методист підвела підсумки пед.ради та  ознайомила присутніх з довідкою «Стан ігрової діяльності в ДНЗ» та рекомендаціями.

 

   

 

Весь раздел
Разработка сайта: Little.com.ua