«День відкритих дверей»

 

     У дошкільному навчальному закладі №21 «Веселка» 27 травня  відбувсявідкритий захід «День відкритих дверей»

Захід розпочався  зі слів  витання завідувача Присяжної  В.П,  Вихователь-методист Савельєва І.І. познайомила  з програмою відкритого заходу.

      Перше заняття проводилось у сенсорній кімнаті для дітей середньої групи  за темою «Подорож у Чарівну країну»  діти подорожували по країні прав та обов`язків  з вихователям Кобец А.В, та  супроводом практичного психолога Клименко І.М, вчителя-дефектолога   Стеценко А.С.     У молодший групи діти  зустріли гостей  у Морському царстві з вихователями Осєєвой В.В., Сахно Г.В., та подарували батькам чарівних морських мешканців.

      Діти старшого віку   з порушенням зору показали свої знання  та підготовку до школи  в «Математичному КВВ» з вихователем Болотової  О.В, а вчитель-дефектолог Баток Ю.С, провела з дітьми цікаву та веселу розминку  з розвитку дрібної моторики. Враження та знання діти виразили через  спільно зроблену  «Мандалу  знань» за допомогою практичного психолога Клименко І.М.       У другу половину  дня батьки та гості прийняли участь у семінарі-практикумі «Розумію, відчуваю, спостерігаю»  де  ознайомилися з методами під­тримки дитини, спільно визначили оптимальні шляхи спілкуван­ня з дитиною, усвідомили важливості батьківського часу для дитини та об'єктивного оцінювання. Музична пауза з виступом викладача гри на віолончелі  Талаєвій  Т.Г., концертмейстера Попової І.А,   всіх зачарувала та об'єднала.  


       Медична сестра з фізіотерапії Стеценко А.С,  познайомила батьків  за допомогою презентації з роботою  на апаратах для дітей з порушенням зору.


        Гості та батьки отримали багато  вражень.


 

Весь раздел
Разработка сайта: Little.com.ua