Майстер клас «Мудра казка зазирає в душу»

     В закладі дошкільної освіти «Ясла-садок №21 «Веселка»  23 лютого відбувся  майстер клас,  для   вихователів - методистів та вихователів   освітнього округа №3,  розвиток монологічного мовлення з правового виховання за темою: «Мудра казка зазирає в душу»

     Відкрили з захід  методист з дошкільної освіти МНМЦ Мороз В.О. та вихователь-методист закладу Савельєва І.І.

     Основною метою заходу було показати педагогам закладів дошкільної освіти   можливості  роботи  та практичне застосовуваня авторського  підхіду до  «бінома фантазії».

     Сюрпризною хвилинкою для гостей було музичне привітання «Чистої криниці» від дітей та вихователів.

       

   Учасники заходу познайомились з цікавим досвідом роботи  вихователя Н.І.Погребнякової з розвитку монологічного мовлення з правового виховання  з використаннямавторського  підхіду  до  прийому  «біном фантазії».

        

      Цікаво, емоційно і насичене пройшла гра на розвантаження «Разом з казкою» проведена практичним психологом І.М.Клименко, першою частиною якої була гра «Похвали себе» за допомогою метафоричних асоціативних карт, а другою частиною –складання  за допомогою іншого виду метафоричних асоціативних карт розповіді і пантомімічне обігрування  та відгадування ії сенсу.

       

      Педагог довела, що навчання монологічної  мови э  цікавим та веселим  не тільки для дітей  та и дорослих.  Яскраво пройшов  Квест (пошук істини)    за авторською   грою вихователя  Н.І.Погребнякової  «Скринька з казками»  за прийомом «біном  фантазії».

        

     Майстер клас закінчився  обмином думками  «Горішок знань» який провела     вихователь-методист    І.І.Савельєва. Педагоги поділилися своїми враженнями і розповіли які прийоми навчання дітей з представленого досвіду вони заберуть з собою.

         

     Методист з дошкільної освіти МНМЦ Мороз В.О високо оцінила  підготовку колективу до майстер класу та запропонований досвід  та  побажала всім вихователям створювати умови для реалізації творчого потенціалу дитини.


Весь раздел
Разработка сайта: Little.com.ua