Семінар -практикум для педагогів з профілактиці вигорання «Чарівний світ навколо нас»

     У лютому в дитячому саду пройшов семінар -практикум для педагогів з профілактиці вигорання «Чарівний світ навколо нас» в роботі використовувалися метафоричні асоціативні карти і елементи  мандалотерапії

     Основною метою семінару було  розвинути навички управління своїм станом,  сприяти накопиченню психологічних знань про синдром емоційного вигорання  і способи подолання, сформувати навички самопізнання і саморозвитку особистості.

      Семінар розпочався з гри «Давай обнімемося»,  яка  підняла  настрій та  настроїла на роботу.

      

      Психолог Клименко І. М нагадала педагогам причини що руйнують здоров'я, разом з ними згадала ознаки  синдрому професійного вигорання   та синдрому хронічної  втоми. 

       

      Цікава вправа з метафоричними  асоціативними  картами «Мій кращий день» допомогла поринути в найщасливіші моменти життя учасників семінару-практикуму.

      

      На практичній частині семінару-практикуму учасники познайомилися  з простою технікою зняття напруги і стресу – вправами нейпрогімнастики,  мудрами пальців,  «емоційної  гімнастики».

       

      Притча «Усі грані гармонії»  підтвердила, що позитивний настрій, позитивне мислення  творять  дива. Позитивний настрій покращує працездатність і впливає, як на фізичне, так і на душевне самопочуття людини. Позитивний настрій народжує упевненість в собі.

       Найцікавішою була вправа «Мої ресурси»  з елементами  мандалотерапії. Педагоги намалювали  «Мандалу рівноваги і подолання стресу», яка допомогла  їм знайти саме свій ресурс.

        

     Учасники семінару-практикуму  отримали навички  саморегуляції і навчилися знаходити  в собі безліч ресурсів для вирішення власних проблем.


Пр. психолог Килименко І. М

Весь раздел
Разработка сайта: Little.com.ua