Педагогічна рада по темі «Розвиток психофізичних здібностей дітей дошкільного віку із застосуванням інноваційних технологій»

   У листопаді  2017 року у  ДНЗ пройшла незвичайна педагогічна рада  по темі «Розвиток психофізичних здібностей дітей дошкільного віку із застосуванням інноваційних технологій»

     На початку пед. ради   виступила завідувач   з   доповідю «Організація роботи щодо психофізичного розвитку дітей та створення сприятливого навчального середовища»,   вихователь-методист  з темою «Здоров'язберігальні технології   в практику вихователя», практичний психолог з  інформацією-презентацією  «Формування ціннісного ставлення дітей до власного здоров'я через  інноваційну діяльність»                     

                                        

     

     

    Представили свій досвід роботи  вихователі   Беш О. С. Болотова О. В., дефектолог  Стеценко А. С. з темами «Створення умів для виховання потреб здорового способу життя в різних видах дитячої діяльності»,  «Інноваційні підходи до оздоровчої роботи з дітьми в групах з порушенням зору», «Нетрадиційні форми оздоровлення дітей дошкільного віку у роботі  вчітеля - дефектолога»

      

       

        

     Підсумком педагогічної ради стала виставка  нетрадиційного  обладнання з психофізичного розвитку  відповідальна вихователь Погребнякова Н. І.   

Педагоги представили  цікаве нетрадиційне  обладнання, яким   поповнили фізичну  залу.

       

 

Весь раздел
Разработка сайта: Little.com.ua