Екскурсія до школи №53

    Згідно плану спільних заходів з наступності  між ДНЗ № 21 та ЗОШ № 53   24 жовтня  2017 року  діти старших  груп № 8, 10,12 разом із вихователямі  Тахтамиш Наталією Вікторівною, Болотовій Оленою Вікторівною,  Бойко Іриною Володимирівною та методистом Савельєвою  Ізольдою Ігорівною і практичним психологом Клименко Іриною Миколаївною відвідали загальноосвітню  школу №53.

    Гостей зустрічала завуч початкових класів Гудкова Валентина Степанівна, яка провела для дітей цікаву змістовну екскурсію по школі: діти відвідали 1-г та 1- б класи, де навчаються випускники дошкільного закладу. Малюки прочитали дітям вірші,  подарували оберіг для класу на щастя і добре навчання. Екскурсія закінчилась у старших класах початкової школи 4- А та 4- В класу. Діти радо зустріли малюків та розповіли  чому їм  подобається навчатися  у школі. Дошкільнята залюбки читали учням вірші та подарували свої поробки. Вихователі ДНЗ зустріли своїх випускників, поспілкувались з ними про їх досягнення у навчанні.

      Після екскурсії у дітей залишилось багато позитивних вражень та емоцій. Сподіваємось, що наші майбутні першокласники будуть із задоволенням навчатись у школі.

 

 


Весь раздел
Разработка сайта: Little.com.ua