«День відкритих дверей» з вчителями ЗОШ №53

    За багаторічною традицією ДНЗ  «Веселка» і батьки  знову  зустрічають своїх друзів – учителів  ЗОШ №53 Кожукову  Л. В Киринчук Н. Л., Суханову Т. М., Краснянську  С. М,  

     Першими гостей зустріла  старша група з порушенням зору  №8 бінарним зайняттям  «Н а допомогу мешканцям країни Математики» вихователя  Діц А. П. та вчителя - дефектолога Баток Ю. М. Діти весела грали та  показали чому навчилися за рік.

 


    Вихователь групи №9 Денисенко Т. В. повела дорослих  «Подорож Математичним морем», де діти подорожували по морю рахуючи  рибок і виконували  вправи з корабликами.     Діти старшої  групи  №4, вихователь Осеева В. В,  показували свою кмітливість  в занятті «Ми кмітливі діти» та  закрашували цифри використовуючи нетрадиційну техніку малювання дудлінг.


     У   16.30 відбувся бінарний Семінар - практикум для батьків дітей старшого віку практичного психолога Клименко І.М, та вчителів   Суханова Т. М., Краснянська  С. М,  «Секрети для батьків майбутніх першокласників» , де батьки граючи і відповідаючи на прості питання  «Джерела інформації про школу»,  «Як розвивати мотивацію дошкільника» і  вправ  «Формування у дітей об'єктивного образу школи і сила батьківської участі», «Як   можна підтримати  дитину»?,  «Оцініть роботу», «Обговорення і аналіз можливих »складнощів в навчанні» та інших вправ, зрозуміли важливість мотивації для подальшого навчання дітей у  школі  та  свою роль в  підтримці дитини в ії новий діяльності.  


 

Весь раздел
Разработка сайта: Little.com.ua