Семінар-практикум «Виховання любові до рідної природи через нетрадиційні техніки у зображенні українського орнаменту!»

    На базі  дошкільного навчального закладу №21 «Веселка» відбувся   семінар-практикум для педагогів округу №3 «Виховання любові до рідної природи  через нетрадиційні техніки у зображенні українського орнаменту!».  Основною метою семінару  було розкриття  актуальності  нетрадиційних технік  у зображенні українського народного мистецтва.

     Вихователь Осєєва В.В. поділилася власним досвідом, продемонструвала  учасникам семінару  різноманітність видів нетрадиційного малювання .  Допомогла  вихователям відкрити для себе,  що елементи  петриківського  та   опішнянського  розпису  можна зображати в різних нетрадиційних   техніках.   На семінарі учасники малювали розписи в техніці  «кляксографії» та  «по вологому».

    Родзінкою семінару було ознайомлення  педагогів з новими техніками  «Дудлінг», «Эбру» та  їх авторської інтерпритаціею .

     Малювання  «Надзвичайних квітів  та тварин» в техніці «Дудлинг»  -   дозволяє зберегти концентрацію без розумової напруги. Дудлинг є вільною технікою і надає безмежні можливості для самовираження на аркуші паперу, корисна як для дітей, так і для дорослих.

     А техніка «Эбру»(малювання на воді) допомагає  привчити дітей до мистецтва, яке відмінно розвиває уяву і моторику. У «Эбру» найцінніше - це не сама картина, а то, що цю картину ніхто вже не зможе повторити.  Тому малювання в цій техніці «Неповторного  дива» викликало захват  дорослих.  Під час малювання «Эбру» завжди виходять   гармонійні малюнки і картини, оскільки сама вода допомагатиме отримувати красиві зображення

      Практичний психолог закладу Клименко І.М. познайомила педагогів  з один з найцікавіших методів  малювання кругів — мандал. Вправою на розслаблення «Коло гармонії»   допомогла педагогам природним і радісним способом  поліпшити емоційний стан, зняти напругу, а малюванням мандал — набути внутрішньої гармонії. Мандали  дуже корисні і для дорослих, і для дітей.

      Жвавий інтерес у присутніх викликала виставка наробок та робот дітей.

     Вихователь-методист Савельєва І.І наприкінці семінару в цікавій інтерактивній формі провела заключну частину  «Кольоровий віночок»  відгуки про семінар учасники  писали на квітах  і вкладали в об'ємний віночок з сюрпризом.

       Методист з дошкільної освіти НМЦ Мороз В. О.  високо оцінила  різноманіття робіт і творчу атмосферу створену на семінарі.

     Учасники дали  високу оцінку щодо організації й інформативності та практичною частини семінару- практикуму. педагоги округу №3 пошли з семінару з яскравими незвичайними роботами выполненными в ході семінару.

  робота в техніце "Дудлінг"
розвантаження "Коло гармонії"
малювання "Мандал" 
ознайомлення з техникою "Ебру"малювання на воді  технікою "Ебру"


Весь раздел
Разработка сайта: Little.com.ua