Семінар-практикум «Права знай - про обов’язки не забувай!»

      На базі  дошкільного навчального закладу №21  відбувся  міський  семінар-практикум   «Права  знай -  про обов’язки не забувай!»  для педагогів округу №3.

     Семінар відкрила  завідувач  ДНЗ №21 Присяжна В. П. З вітальним словом виступили начальник відділу дошкільної освіти Воробйова О.В, методист з дошкільної освіти НМЦ Мороз В.О.

     Метою  проведения семинара-практикума явилося: підвищення професійних компетентності  педагогів по правовому вихованню,  формування індивідуального стилю творчої педагогічної діяльності в процесі роботи.

    Вихователі  Погребнякова Н.І., Кобець А.В поділилися власним досвідом з даного питання, показавши учасникам семінару  різноманітність видів та форм роботи, насиченість інтерактивними  завданнями,  цікаву подачу матеріалу.  Увазі педагогів, що завітали на семінар, було запропоновано

презентацію з досвіду роботи,  авторські  ігри, правовий  квест «Пошук істини», вправи «Асоціативний ряд»,  «Проблемна ситуація», «Колаж - Права дитини».

      Українська  пісня  «Матуся Україна»  у виконанні творчого колективу  ДНЗ «Чиста криниця»  надала  семінару     яскравості,   підняла хвилю любові та гордості за Батьківщину.

   Активно та з веселощами  пройшла  авторська психологічна  пауза   «Кольоровий віночок» проведена  практичним психологом І.М.Клименко, яка допомогла не тільки розслабитися, а і згадати  національні традиції. 

    Жвавий інтерес викликала виставка, наробок,  ігор,  посібників педагогів ДНЗ за даною темою.

  Вихователь-методист  Савельєва І.І наприкінці семінару в цікавій інтерактивній формі провела заключну частину, де  учасники дали високу оцінку по організації і інформативності цього семінару -практикума.

   За відгуками  педагогів з округу №3  вихователі ДНЗ №21 показали важливість соціально-правової охорони дитинства, захисту інтересів дитини, визнання її повноцінною і повноправною особистістю в суспільстві та необхідністі правової освіти дошкільнят. Сприялиформуванню правової позиції педагогів щодо проблем захисту прав дітей, бажанню активно діяти  для реалізації прав дитини.


 
 Весь раздел
Разработка сайта: Little.com.ua