Проект «Садочок – простір дружній до дитини»

      З 15.01 по 19.01.2017 року в Донецькій області за підтримки Міжнародного Дитячого Фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні та за ініціативи Всеукраїнського фонду “Крок за кроком” стартував новий освітній проект “Садочок – простір, дружній до дитини”, що є складовою проекту «Створення безпечного та інклюзивного середовища у дошкільних навчальних закладах.
    Учасниками навчальних тренінгів у  м. Краматорськ стали: завідувач - Присяжна В.П., вихователь-методист - Савельєва І.І., практичний психолог - Клименко І.М., вихователь- Кот О.М.

Під час семінару тренери-консультанти ознайомили педагогічних працівників з новими методиками роботи з дітьми, а саме: “Ранкові зустрічі” та “Лялька як персона”. Всі учасники семінару отримали навчально-методичні посібники “Доброго ранку: ми раді, що ви тут” та Ляльку для роботи з дітьми.

У лютому  в  м.Маріуполь проводили семінар для інших садочків, які будуть приймати участь у проекті. В роботі семінару-тренінгу взяли участь вихователі нашого ДНЗ: Болотова О.В., Беш О.С., ДенісенкоТ.В., які отримали  задоволення від спілкування, натхнення від роботи  та  сподівання на успішне особистісне професійне  зростання.

    Упровадження проекту «Садочок – простір  дружній до дитини» дозволить забезпечити умови для створення такої спільноти дітей, у якій один одного поважають і цінують, де панує позитивне ставлення до індивідуальних особливостей кожної дитини та атмосфера взаємної підтримки.

    Отриманий досвід буде запроваджений у роботу з вихованцями дитсадка.


Тренінги у м. Краматорськ


Весь раздел
Разработка сайта: Little.com.ua