Освітній контент Освітні програми

Стратегия развития и управление

Освітній контент Освітні програми.   Нормативно-правові документи

 

1.    Конституція України.

2.    Конвенція «Про права дитини».

3.    Закон України «Про освіту».

4.    Закон України «Про дошкільну освіту».

5.    Національна доктрина розвитку освіти.

6.    Закон України «Про охорону дитинства».

7.    Концепція національно-патриотичного виховання дітей та молоді

8.     «Базовий компонент дошкільної освіти в Україні». (нова ред.. наказ МОН, молоді і спорту України № 615 від 22.05.2012 р.

9.     «Впевнений старт», програма розвитку дітей старшого дошкільного віку  (авт. кол.: Андрієтті О. О., Голубович

 О. П. та інші)

10.           «Дитина», освітня програма виховання і навчання дітей від 2 до 7 років  (наук. кер Огнев’юк. В.О, авт. колектив: Бєлєнька Г.В.,Богініч О.Л.., Богдаець-Білоскаленко Н.І.)-нова редакція 2015р.

11.          Програмно-методичний комплекс розвитку незрячих дітей від народження до 6 років  ( авт.: Вавіна Л. С., Бутенко В. А., Гудим І. М. ).

12.           «Дитина в дошкільні роки», освітня програма (наук. кер. Крутій К. Л.)

13.            «Соняшник», комплексна програма розвитку, навчання і виховання дітей дошкільного віку (авт. Калуська Л. В.).

14.           «Соняшник», комплексна програма розвитку, навчання і виховання дітей раннього віку (авт. Калуська Л. В.).

15.           «Я у Світі» (нова редакція), програма розвитку дитини дошкільного віку (наук. кер. Кононко О. Л.).

16.          Програмно-методичний комплекс «Корекційне навчання з розвитку мовлення дітей старшого дошкільного віку із загальним недорозвитком мовлення» (авт.: Трофименко Л. І.).

 

          А також такі парціальні освітні програми:

 

17.          «Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років  (авт. Лохвицька Л. В.).

18.          «Казкова фізкультура», програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (авт. Єфименко М. М.);

19.          «Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільному навчальному закладі». Лист Міністерства освіти і науки України  від 27.08.2004  № 1/9-438.

20.          «Про організацію роботи з дітьми старшого дошкільного віку, які не відвідують дошкільні навчальні заклади». Інструктивно-методичний лист МОН України  від 30.06.2011р.  № 1/9-510.

21.          «Підбір і використання іграшок для дітей раннього віку у дошкільних навчальних закладах». Інструктивно-методичний лист МОН України    від  17.03.2006 № 1/9/153.

 

Все материалы  
Разработка сайта: Little.com.ua