Наші досягнення

Наши достижения

Дошкільний заклад є постійним учасником міських методичних заходів:

- міських ярмарків та фестивалів педагогічних ідей     (Голуб О.Ю. дидактичний посібник для дітей раннього і молодшого віку «Дивосвіт»;

- конкурсів «Кращий вихователь року» (вихователі Погребнякова Н.І. «Екологічне виховання дошкільників засобами проектної діяльності», Савєльєва І.І. «Збереження та зміцнення психофізичного здоров’я у ДНЗ»).

       Вихователь Бєлєвич Л.А., має  сертифікат «Гендерний підхід у дошкільній освіті».

       Клименко І.М. має публікації:

- у журналі «Дошкільне виховання», прийняла участь у конкурсі  «Освітніх технологій»,   де шляхом читатьского голосування видань журналів  «Дошкільне виховання»,  «Палітра педагога», «Джміль» авторський конспект інтегрованого психолого-педагогічного заняття, спільної роботи психолога та пелагогів був переможцем серед  практиків.

- «Моніторинг професійної компетентності педагога» у  Практико орієнтованому  посібнику «Методичний супровід професійного становлення педагогів дошкільного закладу», Донецьк, Витоки

-у  газеті  «Дитячий садок»  -   «Сенсорна кімната -  чарівний  світ  розвитку  дитини в дитячому саду»

-у газеті «Психолог дошкілля» -«Саморегуляція педагогів» заняття з елементами тренінгу.

   Розробила:

- «Картку розвитку майбутнього першокласника», яку  доповнила районний логопед Л. Д. Горбенко, з  метою створення сприятливих умов щодо індивідуального підходу та полегшення адаптації випускників дошкільників до школи .

  -   Інформаційно-методичний збірник «Особливості використання мультисенсорного середовища (мультисенсорної кімнати, сенсорних куточків)  для  гармонійного розвитку дошкільників» (з досвіду роботи). 2014-2015р

      

       У грудні 2016 року  вихователь-методист Савельєва І.І. та практичний психолог Клименко І.М. пройшли навчання  в рамках проекту «Вчимося жити разом» організований за підтримкою Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних націй (ЮНІСЕФ) та впроваджували його на базі свого дитячого садку у середніх та старших групах.

      З січня 2017 року педагоги у дошкільному навчальному закладі впроваджують проект «Садочок – простір дружній до дитини», організований за ініціативи Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» та підтримки Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних націй (ЮНІСЕФ).

    У березні 2017 року  вихователі (Кобець А.В. та Погребнякова Н.І.) на міському конкурсі педагогічної майстерності «Визнання 2017» представили авторський методичний посібник «Правова освіта: системний підхід».

 

      Вихованці закладу - постійні учасники та призери міських конкурсів: «Розумники та розумниці», міської малої спортивної олімпіади «Старти рум'яних».

     Випускниця дитячого садка Хартахай Вероніка  з 2014 року являється постійним призером в Всеукраїнських змаганнях по художньої гімнастики.

      В 2016 році на конкурсі « Розумники та розумниці» Харасахал Інна зайняла І місце  у номінації «Комп`ютерна грамотність», а Катеньова Анна стала призером з інтелектуально-пізнавальному  напрямку.  

 

 

 

Все материалы  
Разработка сайта: Little.com.ua