Наши досягнення

Наши достижения

у 2022 році приймали участь в Конкурсі патріотичного календаря «Знай історію, плекай майбутнє» серед закладів освіти Донецької області та були нагородженні як переможці міського етапу обласного конкурсу. Дипломом III ступені

Брали участь в січне 2022 р.творчої padlet-дошці «Новорічне натхнення»: відправлені новорічні запрошення, виставка дитячих робіт новорічних – в електронному вигляді.

У  2021р. зробили методичний збірник «Крок до дитини в інклюзивному просторі дитячого садка: сходинками майстерності» з ДНЗ№135 під керівництвом Департаменту освіти Маріупольської міської ради Донецької області Маріупольського центру професійного розвитку.

У 2017-2019 роках діти призери міських конкурсів: «Розумники та розумниці», міської малої спортивної олімпіади «Старти рум'яних».

У 2017-2018р. Зіміна Ганна призер з художньо-естетичного напрямку, Гаргала Костя інтелектуально-пізнавального  напряму. У 2018-2019р Пудак Кристина  з художньо-естетичного напрямку, Еронько Артем призер  інтелектуально-пізнавального  напряму

За період 2017-2020 написані збірники «Правова освіта дітей та батьків: системний підхід, «Мудрі  казки» (Розвиток монологічного мовлення дошкільників з правового виховання)  2018 ,збірника «Використання нетрадиційних методів та  прийомів розвитку мови дітей з порушенням зору дош кільного віку».  2019  збірника«Ціннісні пріоритети патріотично-правового виховання дошкільників з порушенням зору у сучасному середовищі»- 2020,  автори: Кобець А.В. Погребнякова Н.І. Кіор С.В. Бєлєвич Л.А. Савельєва І.І, Клименко І.М.

Клименко І.М.,  написана стаття  у Всеукраїнської газеті « Психолог дошкілля» №8/2019 «Мандала навколо нас»,  робота з дітьми з порушенням зору» автор

 Іформаційно-методичний збірник  «Чарівний світ навколо нас»  особливості використання сенсорної кімнати та сенсорних куточків для гармонійного розвитку дитини»  був представлений на V серпневийКонгрес  освітян Донеччини 2019  «Нова українська школа: вчимося вчити по-новому»! Автори:  Клименко І.М.,  Савельєва І.І, Болотова О.В.

Дошкільний заклад є постійним учасником міських методичних заходів:

- міських ярмарків та фестивалів педагогічних ідей     (Голуб О.Ю. дидактичний посібник для дітей раннього і молодшого віку «Дивосвіт»;

- конкурсів «Кращий вихователь року» (вихователі Погребнякова Н.І. «Екологічне виховання дошкільників засобами проектної діяльності», Савєльєва І.І. «Збереження та зміцнення психофізичного здоров’я у ДНЗ»).

       Вихователь Бєлєвич Л.А., має  сертифікат «Гендерний підхід у дошкільній освіті».

       Клименко І.М. має публікації:

- у журналі «Дошкільне виховання», прийняла участь у конкурсі  «Освітніх технологій»,   де шляхом читатьского голосування видань журналів  «Дошкільне виховання»,  «Палітра педагога», «Джміль» авторський конспект інтегрованого психолого-педагогічного заняття, спільної роботи психолога та пелагогів був переможцем серед  практиків.

- «Моніторинг професійної компетентності педагога» у  Практико орієнтованому  посібнику «Методичний супровід професійного становлення педагогів дошкільного закладу», Донецьк, Витоки

-у  газеті  «Дитячий садок»  -   «Сенсорна кімната -  чарівний  світ  розвитку  дитини в дитячому саду»

-у газеті «Психолог дошкілля» -«Саморегуляція педагогів» заняття з елементами тренінгу.

   Розробила:

- «Картку розвитку майбутнього першокласника», яку  доповнила районний логопед Л. Д. Горбенко, з  метою створення сприятливих умов щодо індивідуального підходу та полегшення адаптації випускників дошкільників до школи .

  -   Інформаційно-методичний збірник «Особливості використання мультисенсорного середовища (мультисенсорної кімнати, сенсорних куточків)  для  гармонійного розвитку дошкільників» (з досвіду роботи). 

       У грудні вихователь-методист Савельєва І.І. та практичний психолог Клименко І.М. пройшли навчання  в рамках проекту «Вчимося жити разом» організований за підтримкою Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних націй (ЮНІСЕФ) та впроваджували його на базі свого дитячого садку у середніх та старших групах.

      З січня 2017 року педагоги у дошкільному навчальному закладі впроваджують проект «Садочок – простір дружній до дитини», організований за ініціативи Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» та підтримки Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних націй (ЮНІСЕФ).

    У березні 2017 року  вихователі (Кобець А.В. та Погребнякова Н.І.) на міському конкурсі педагогічної майстерності «Визнання 2017» представили авторський методичний посібник «Правова освіта: системний підхід».

      Вихованці закладу - постійні учасники та призери міських конкурсів: «Розумники та розумниці», міської малої спортивної олімпіади «Старти рум'яних».

     Випускниця дитячого садка Хартахай Вероніка  являється постійним призером в Всеукраїнських змаганнях по художньої гімнастики.

      В 2016 році на конкурсі « Розумники та розумниці» Харасахал Інна зайняла І місце  у номінації «Комп`ютерна грамотність», а Катеньова Анна стала призером з інтелектуально-пізнавальному  напрямку.  

 

 

















 





Все материалы  
Разработка сайта: Little.com.ua