Співпраця з громадськістю

Проекты, программы и сотрудничество

         Дошкільний навчальний заклад №21 приймає участь у роботі освітнього округу №3, співпрацює з загальноосвітньою школою №53. Вагоме значення надається питанню наступності у роботі дошкільної та початкової ланок освіти. Працює творча група «Промінець», яка спрямовує діяльність педагогів на формування особистих якостей дитини, їх фізичний, розумовий, мовленнєвий, емоційно-ціннісний та соціальний розвиток, що є основою успішного навчання.    

        Ясла-садок «Веселка» активно співпрацює з громадськістю, а саме з комітетом самоврядування населення «Західний», бібліотекою ім. Маяковського, військовослужбовцями  прикордонної частини міста та учнями музичної школи №2., з  представниками головного  територіального  управління юстиції у Донецької області Альбермах Д.А. та Танаджі М.В.

      В дошкільному закладі проводиться значна інформаційно-просвітницька робота з батьками, різні активні форм співпраці згромадкістю:

·        індивівдульні відвідування сімей  на дому;

·        надання консультативної допомоги сім’ї, включення батьків у процес виховання, навчання та реабілітації дитини;

·        формування соціально – педагогічної компетенції сім’ї у вирішенні її психолого – педагогічних та соціальних проблем;

·        відвідування неорганизованними родинами загально садових заходів ( розваги, заняття, різні режимні моменти);

·        створення банку даних дітей, які підлягають охопленню соціально-педагогічним патронатом.

·        акції «Допомога» та «Милосердя».

          Заклад та рада самоврядування «Західний»  постійно проводить заходи по патріотичному вихованню з ветерами війни,  війсковими та дітьми, які не відвідують дошкільний заклад.
Все материалы  
Разработка сайта: Little.com.ua